Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Квітослава Пасічник

Рекрутер

kvitoslava.pasichnyk LinkedIn

Коли я прийшла на співбесіду в Intellias, то ще гадки не мала, які чудові зміни можуть відбутись в моєму житті. Це моя перша робота після завершення університету, і я люблю те, що зараз тут роблю. Плинність та різноматність доручених мені обов'язків не дає нудьгувати і приносить безліч задоволення. Кожен день - це нові люди, емоції, знання та вміння. Приємно розвиватись та реалізовувати себе серед таких класних і неординарних особистей. А ще - тут найсмачніша кава, яка збадьорить навіть таких соньків, як я.

Катерина Міхадюк

Рекрутер

kate.mikhadyuk LinkedIn

Я дуже прискіпливо обирала компанію для роботи. Серед всіх варіантів переміг Intellias, і я жодного разу не пожалкувала про свій вибір.  

Intelias об'єднує професіоналів, з якими приємно і легко працювати та знаходити спільну мову. Це люди з гнучким розумом, відкриті до нових ідей. І я з радістю шукаю нових спеціалістів, які приєднаються до найкращих команд.  

Якщо ти хочеш працювати з такими людьми, пиши мені та приєднуйся до нас. 

Ірина Реброва

Рекрутер

rebrova.iryna LinkedIn

Я не писатиму класичні тексти про те, що завжди відчувала потребу допомагати людям. Не говоритиму й про те, що завжди вважала рекрутинг своїм покликанням. Насправді в рекрутингу я опинилась цілком випадково. Проте інколи найкращі речі в нашому житті саме так і стаються.

Тривалий час я працювала на американський ринок. Коли ж прийшов час змінювати роботу, я обирала серед українських компаній. І з непростим вибором мені дуже допомогли друзі та знайомі, у яких я збирала відгуки про Intellias. Мені вдалось отримати винятково позитивний фідбек. Тож тепер я сміливо кажу всім своїм кандидатам: якщо у тебе є знайомий, який працює в Intellias - запитай його про враження. Я впевнена - наші працівники задоволені своєю роботою.

Андрій Легкий

Рекрутер

andriy.lehkyy LinkedIn

Якими були б твої відчуття, якби людина, що стоїть перед тобою, працювала б із конкурентом, а не з Intellias?” – питання, яке я часто задаю собі. Іноді воно допомагає приймати правильне рішення. Мій чималий досвід у рекрутингу дав мені розуміння того, що робота з людьми – це емоції, це справжній рок. А найбільша цінність тут – це можливість запропонувати людям те, що змінило б їхнє життя на краще. Intellias дає таку можливість. Саме тому ця компанія стала для мене виправданим викликом.

Працювати з професіоналами своєї справи – це щастя і досвід. Тож розвиваймось та добиваймося цілей разом: робота із Intellias - винагорода для справжнього спеціаліста.

Оксана Рощіна

Рекрутер

oksanaroschina LinkedIn

Моїм першим досвідом в рекрутмені був цікавий випадок. На другому курсі університету я була у пошуках людини, яка б могла замість мене написати калькулятор на С++. Часи змінились, а пошук С++ розробників залишився хорошою традицією. Та ще й став улюбленою роботою! 

Я вірю в те, що все в житті взаємопов’язано, усе має свої причини та наслідки. Я вірю в те, що кожна людина, яка приходить в компанію, здатна принести в неї щось хороше і нове. Вірю й у те, що компанія зростає разом зі своїми працівниками і завдяки ним досягає спільного успіху. Якщо ви розділяєте ці погляди, то Intellias - це компанія для вас. 
 

Яна Якушева

Рекрутер

rosyaffair_ LinkedIn

Ще тільки починаючи працювати у сфері IT, я завжди знала, що колись працюватиму в аутсорсинговій компанії. Моя кар'єра розпочалася у ролі HR, та лише згодом я почала працювати з кандидатами і займатися саме рекрутингом. Було одразу зрозуміло - це саме те, чим мені дійсно цікаво займатись.

Зараз, здобувши необхідний досвід, мені вдалося потрапити до смартової та прогресивної компанії Intellias. Я дуже рада бути частиною нашої команди!

Я займаюся рекрутингом в усі офіси Intellias, у том числі й в Одесу. Тож якщо мрієте працювати біля моря в одній з найкращих компаній України, пишіть - ми разом підберемо для вас вакансію!

Соломія Джавала

Рекрутер

solomia.dzhavala LinkedIn

Мені завжди хотілось працювати в компанії, де я буду почуватись комфортно у дружньому колективі та одночасно рости і вдосконалюватись як професіонал. Я вдячна компанії Intellias, яка дала мені цю можливість.
Це круто, коли кожен новий день приносить тобі цікаві челенджі та виклики, які дозволяють тобі в повній мірі розкрити свій потенціал. Ми завжди раді новим Талантам - приєднуйся, якщо ти хочеш стати частинкою нас.

Катерина Леспух

Рекрутинг лід

lespukh.katya LinkedIn

У моєму житті був час, коли довелось шукати відповідь на запитання «Чим я хочу займатись в житті?». Тоді я знала лише, що хочу допомагати людям. Це й привело мене в рекрутинг. У цій сфері я маю змогу допомагати компанії знайти хороших фахівців, а кандидатам – знайти цікавий проект.

До Intellias я сприймала роботу, як щось окреме від особистого життя. Але саме тут зрозуміла, як це, коли дружба і робота «ходять» поруч. Гнучкий графік роботи, позитивна атмосфера та душевність людей навколо іноді змушують забувати, що ти на роботі, а не на зустрічі з друзями. Тож якщо ти шукаєш щось більше, ніж просто роботу, я готова тобі із цим допомогти.

Ірина Ротанова

Рекрутер

irina.rotanova LinkedIn

«Львів стає ближчим». Саме така думка промайнула, коли я отримала запрошення працювати в Intellias. Зазвичай Львів асоціюється із кавою, із історією та архітектурою, з екскурсіями або смачною їжею. У мене, окрім вищезгаданого, він асоціюється із дружнім колективом, розумними та цікавими людьми, які оточують мене кожного дня на роботі.

Рекрутинг для мене – це більше, ніж робота. Це - стиль життя. І хоча, ІТ-рекрутинг – це дуже непросто, те задоволення, яке отримуєш, коли знаходиш потрібного твої компанії спеціаліста, не зрівняється ні з чим. І відчуття, коли ти йдеш на роботу із бажанням звернути гори, та захантити усіх девелоперів України не може не надихати на подальші перемоги.

Приєднуйся до нашої крутої команди!

Наталія Терпак

Рісерчер

naterpak LinkedIn

Для мене завжди було важливо реалізувати себе в тому напрямку, який менці справді цікавий. Я переконана: людина почувається щасливою тоді, коли займається "своєю" справою. Недарма кажуть: "Зроби своє хобі робою і не працюватимеш жодного дня". Я відчуваю, що йду правильним шляхом, тому що я в команді Intellias - команді щасливих людей.

Юрій Ратінський рекрутмент-консультант, Intellias

Юрій Ратінський

Рекрутер

yuriy.ratinskiy LinkedIn

Я приїхав до Львова з сонячної Одеси. В рекрутменті вже багато років, маю досвід у підборі різнопланового персоналу для різноманітних компаній в Україні та за її межами . Для мене рекрутмент - це справжній драйв! Спробуйте самі знайти голку в копиці сіна ;) Я завжди мріяв підбирати спеціалістів для ІТ-галузі , проте нагода спробувати себе у цій сфері випала тільки через деякий час.

З 2012 року працюю у Львові в HR-відділі компанії Інтелліас, і моя мрія здійснюється. Кожного дня я отримую нові знання і досвід. Я працюю з професіоналами і шукаю найкращих.

Зінаїда Козачук

Рекрутер

z.kozachuk LinkedIn

Кожен день роботи в Intellias для мене – це насолода.
Це тому, що  я працюю з найкращими, найрозумнішими, найталановитішими та найприємнішими у спілкуванні людьми. І шукаю до нас в компанію саме таких.
Якщо ти хочеш працювати, насолоджуючись, приєднуйся до нас!

Ольга Станчак

Рекрутинг менеджер

olhacamara LinkedIn

Ви знаєте, що таке професійна деформація? Уявіть собі: той, що працює у відділі рекрутингу, заходить після роботи в супермаркет у відділ солодощів і бачить там шоколад Roshen Java, а в голові в нього в цей момент зовсім не думки про какао-боби з острова Java. Я в такій ситуації в останню чергу думаю про яванські какао-боби. Коли я бачу цей шоколад, я згадую всі наші останні відкриті і успішно закриті найкращими кандидатами вакансії, чудові команди, які ми сформували разом із технічними спеціалістами, задоволених замовників. І я радію, адже з кожним роком останніх у нас з'являється все більше, розпочинається все більше крутих проектів, стає все більше роботи, зовсім нелегкої, я б сказала, але такої захопливої. Тому, коли я бачу десь цей шоколад, в мене знову і знову з’являється відчуття щастя, адже нам все вдалося!

Вікторія Хомич

Рекрутер

victoria_homych LinkedIn

Коли я прийшла в Intellias, то з перших днів відчула, яка, насправді, дружня команда тут працює. У компанії панує невимовно позитивна атмосфера, у всіх на вустах посмішки, кожен день сповнений хороших емоцій. IT-рекрутинг – непроста штука, але, коли бачиш кожного дня ці щирі посмішки, передаєш цей позитив і кандидатам, з якими спілкуєшся. Я дуже задоволена роботою в Intellias і вірю, що з кожним днем наша команда буде тільки збільшуватись, а я, зі свого боку, планую докласти до цього максимум зусиль ;)

Юрій Зазуляк

Рекрутер

yurazaz LinkedIn

Щоб робота приносила задоволення, необхідно почати із організації своєї буденності. Цікаві задачі з хорошим менеджментом та командою - це найлегший шлях рухатись уперед, отримуючи задоволення від щоденних задач. Мені пощастило - в Intellias це можливо. А тому сьогодні - хороший день, щоб приєднатись до нашої команди.

Мар'яна Гавриляк

Рісерчер

live:c26ac27020c4fb1c LinkedIn

Робота в оточенні професіоналів - це виклик удосконалюватись кожного дня. Разом із тим, тебе оточують нові цікаві задачі, чудові люди та приємна атмосфера. Іншими словами, - smart & comfortable! І це не просто слова - це ті цінності, яким Intellias залишається вірним вже 15 років. Приєднуйся до нашої команди, аби переконатись у перевагах роботи в Intellias.

Надія Митник

Рекрутер

nadijka888 LinkedIn

У кожної людини є багато можливостей себе реалізувати. Життя ж інколи складається так, що ти повинен вибрати: йти праворуч чи ліворуч, повренутись назад чи йти вперед. Доля випадку познайомила мене з Intellias, тож для мене робота в нашій команді стала важливим етап розуміння куди йти далі, у чому розвиватись і що приносить задоволення в роботі. Думаю, мені трішки пощастило. Але звичайно ж, потрібно багато праці, щоб це «пощастило» стало успішним.
Хочеш, щоб тобі теж пощастило? Пиши мені, я знаю як допомогти ;)

Анастасія Кісельова

Рекрутинг лід

anastasiia_ak LinkedIn

Коли я дізналась про відкриття офісу Intellias в Одесі, то погодилася на пропозицію не роздумуючи. Адже це так круто – мати можливість розвивати офіс з нуля.

І знаєте що? Я не помилилась! Щиро вважаю, що мені пощастило з компанією - ми одна команда і йдемо до спільної мети. І я дуже прив'язалася до цієї команди :)

Зміна роботи - це серйозний крок, але я допоможу вам зробити його максимально комфортним.

Ольга Дюжева

Керівник відділу HR

olhadyuzheva LinkedIn

Я переконана, що робота – це дуже важлива частина життя людини, і улюблене заняття може стати одним із основних компонентів щастя. Людина на своєму місці приносить користь усім – собі, компанії, оточуючим. А хто з’єднає добру роботу і добру людину як шматочки одного пазлу? Хто об’єднає інтереси бізнесу компанії та інтереси кожної людини, яка в ній працює? Звісно, рекрутери та ейчари. Це переконання допомагає мені вже більше 15 років отримувати задоволення від моєї роботи. Тим більше, я щаслива працювати в ІТ-компанії , адже програмісти – це ті люди, з якими мені цікаво спілкуватись та яких я рада бачити щодня навколо себе.

Людмила Малюк

Рекрутер

ludmyla.malyuk LinkedIn

Вважаю, що круто, коли людині хочеться зранку йти на роботу, а ввечері - повертатися додому. Мені подобаються люди, яких надихає робота, які можуть годинами розповідати про свої робочі будні, у яких під час роботи світяться очі. Поважаю компанії, які дійсно цінують своїх працівників, в яких робота згалоджена та синхронна. Але які водночас завжди готові до позитивних змін та розвитку. Це, власне, той перелік аргументів, які стали для мене причиною обрати Intellias. Приєднуйтесь, тут дійсно круто!