Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Яна Якушева

Рекрутер

rosyaffair_ LinkedIn

Ще тільки починаючи працювати у сфері IT, я завжди знала, що колись працюватиму в аутсорсинговій компанії. Моя кар'єра розпочалася у ролі HR, та лише згодом я почала працювати з кандидатами і займатися саме рекрутингом. Було одразу зрозуміло - це саме те, чим мені дійсно цікаво займатись.

Зараз, здобувши необхідний досвід, мені вдалося потрапити до смартової та прогресивної компанії Intellias. Я дуже рада бути частиною нашої команди!

Я займаюся рекрутингом в усі офіси Intellias, у том числі й в Одесу. Тож якщо мрієте працювати біля моря в одній з найкращих компаній України, пишіть - ми разом підберемо для вас вакансію!

Оксана Рощіна

Рекрутер

oksanaroschina LinkedIn

Моїм першим досвідом в рекрутмені був цікавий випадок. На другому курсі університету я була у пошуках людини, яка б могла замість мене написати калькулятор на С++. Часи змінились, а пошук С++ розробників залишився хорошою традицією. Та ще й став улюбленою роботою! 

Я вірю в те, що все в житті взаємопов’язано, усе має свої причини та наслідки. Я вірю в те, що кожна людина, яка приходить в компанію, здатна принести в неї щось хороше і нове. Вірю й у те, що компанія зростає разом зі своїми працівниками і завдяки ним досягає спільного успіху. Якщо ви розділяєте ці погляди, то Intellias - це компанія для вас. 
 

Квітослава Пасічник

Рекрутер

kvitoslava.pasichnyk LinkedIn

Коли я прийшла на співбесіду в Intellias, то ще гадки не мала, які чудові зміни можуть відбутись в моєму житті. Це моя перша робота після завершення університету, і я люблю те, що зараз тут роблю. Плинність та різноматність доручених мені обов'язків не дає нудьгувати і приносить безліч задоволення. Кожен день - це нові люди, емоції, знання та вміння. Приємно розвиватись та реалізовувати себе серед таких класних і неординарних особистей. А ще - тут найсмачніша кава, яка збадьорить навіть таких соньків, як я.

Ольга Дюжева

Керівник відділу HR

olhadyuzheva LinkedIn

Я переконана, що робота – це дуже важлива частина життя людини, і улюблене заняття може стати одним із основних компонентів щастя. Людина на своєму місці приносить користь усім – собі, компанії, оточуючим. А хто з’єднає добру роботу і добру людину як шматочки одного пазлу? Хто об’єднає інтереси бізнесу компанії та інтереси кожної людини, яка в ній працює? Звісно, рекрутери та ейчари. Це переконання допомагає мені вже більше 15 років отримувати задоволення від моєї роботи. Тим більше, я щаслива працювати в ІТ-компанії , адже програмісти – це ті люди, з якими мені цікаво спілкуватись та яких я рада бачити щодня навколо себе.

Ольга Станчак

Рекрутинг менеджер

olhacamara LinkedIn

Ви знаєте, що таке професійна деформація? Уявіть собі: той, що працює у відділі рекрутингу, заходить після роботи в супермаркет у відділ солодощів і бачить там шоколад Roshen Java, а в голові в нього в цей момент зовсім не думки про какао-боби з острова Java. Я в такій ситуації в останню чергу думаю про яванські какао-боби. Коли я бачу цей шоколад, я згадую всі наші останні відкриті і успішно закриті найкращими кандидатами вакансії, чудові команди, які ми сформували разом із технічними спеціалістами, задоволених замовників. І я радію, адже з кожним роком останніх у нас з'являється все більше, розпочинається все більше крутих проектів, стає все більше роботи, зовсім нелегкої, я б сказала, але такої захопливої. Тому, коли я бачу десь цей шоколад, в мене знову і знову з’являється відчуття щастя, адже нам все вдалося!

Людмила Малюк

Рекрутер

ludmyla.malyuk LinkedIn

Вважаю, що круто, коли людині хочеться зранку йти на роботу, а ввечері - повертатися додому. Мені подобаються люди, яких надихає робота, які можуть годинами розповідати про свої робочі будні, у яких під час роботи світяться очі. Поважаю компанії, які дійсно цінують своїх працівників, в яких робота згалоджена та синхронна. Але які водночас завжди готові до позитивних змін та розвитку. Це, власне, той перелік аргументів, які стали для мене причиною обрати Intellias. Приєднуйтесь, тут дійсно круто! 

Зінаїда Козачук

Рекрутер

z.kozachuk LinkedIn

Кожен день роботи в Intellias для мене – це насолода.
Це тому, що  я працюю з найкращими, найрозумнішими, найталановитішими та найприємнішими у спілкуванні людьми. І шукаю до нас в компанію саме таких.
Якщо ти хочеш працювати, насолоджуючись, приєднуйся до нас!

Ірина Ротанова

Рекрутер

irina.rotanova LinkedIn

«Львів стає ближчим». Саме така думка промайнула, коли я отримала запрошення працювати в Intellias. Зазвичай Львів асоціюється із кавою, із історією та архітектурою, з екскурсіями або смачною їжею. У мене, окрім вищезгаданого, він асоціюється із дружнім колективом, розумними та цікавими людьми, які оточують мене кожного дня на роботі.

Рекрутинг для мене – це більше, ніж робота. Це - стиль життя. І хоча, ІТ-рекрутинг – це дуже непросто, те задоволення, яке отримуєш, коли знаходиш потрібного твої компанії спеціаліста, не зрівняється ні з чим. І відчуття, коли ти йдеш на роботу із бажанням звернути гори, та захантити усіх девелоперів України не може не надихати на подальші перемоги.

Приєднуйся до нашої крутої команди!

Юрій Ратінський рекрутмент-консультант, Intellias

Юрій Ратінський

Рекрутер

yuriy.ratinskiy LinkedIn

Я приїхав до Львова з сонячної Одеси. В рекрутменті вже багато років, маю досвід у підборі різнопланового персоналу для різноманітних компаній в Україні та за її межами . Для мене рекрутмент - це справжній драйв! Спробуйте самі знайти голку в копиці сіна ;) Я завжди мріяв підбирати спеціалістів для ІТ-галузі , проте нагода спробувати себе у цій сфері випала тільки через деякий час.

З 2012 року працюю у Львові в HR-відділі компанії Інтелліас, і моя мрія здійснюється. Кожного дня я отримую нові знання і досвід. Я працюю з професіоналами і шукаю найкращих.

Анастасія Кісельова

Рекрутинг лід

anastasiia_ak LinkedIn

Коли я дізналась про відкриття офісу Intellias в Одесі, то погодилася на пропозицію не роздумуючи. Адже це так круто – мати можливість розвивати офіс з нуля.

І знаєте що? Я не помилилась! Щиро вважаю, що мені пощастило з компанією - ми одна команда і йдемо до спільної мети. І я дуже прив'язалася до цієї команди :)

Зміна роботи - це серйозний крок, але я допоможу вам зробити його максимально комфортним.

Катерина Міхадюк

Рекрутер

kate.mikhadyuk LinkedIn

Я дуже прискіпливо обирала компанію для роботи. Серед всіх варіантів переміг Intellias, і я жодного разу не пожалкувала про свій вибір.  

Intelias об'єднує професіоналів, з якими приємно і легко працювати та знаходити спільну мову. Це люди з гнучким розумом, відкриті до нових ідей. І я з радістю шукаю нових спеціалістів, які приєднаються до найкращих команд.  

Якщо ти хочеш працювати з такими людьми, пиши мені та приєднуйся до нас. 

Катерина Леспух

Рекрутинг лід

lespukh.katya LinkedIn

У моєму житті був час, коли довелось шукати відповідь на запитання «Чим я хочу займатись в житті?». Тоді я знала лише, що хочу допомагати людям. Це й привело мене в рекрутинг. У цій сфері я маю змогу допомагати компанії знайти хороших фахівців, а кандидатам – знайти цікавий проект.

До Intellias я сприймала роботу, як щось окреме від особистого життя. Але саме тут зрозуміла, як це, коли дружба і робота «ходять» поруч. Гнучкий графік роботи, позитивна атмосфера та душевність людей навколо іноді змушують забувати, що ти на роботі, а не на зустрічі з друзями. Тож якщо ти шукаєш щось більше, ніж просто роботу, я готова тобі із цим допомогти.

Вікторія Хомич

Рекрутер

victoria_homych LinkedIn

Коли я прийшла в Intellias, то з перших днів відчула, яка, насправді, дружня команда тут працює. У компанії панує невимовно позитивна атмосфера, у всіх на вустах посмішки, кожен день сповнений хороших емоцій. IT-рекрутинг – непроста штука, але, коли бачиш кожного дня ці щирі посмішки, передаєш цей позитив і кандидатам, з якими спілкуєшся. Я дуже задоволена роботою в Intellias і вірю, що з кожним днем наша команда буде тільки збільшуватись, а я, зі свого боку, планую докласти до цього максимум зусиль ;)