Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Головна цінність компаніїї – її співробітники. Разом ми є командою розумних, енергійних та проактивних професіоналів, які люблять свою справу та йдуть до спільної мети. Тільки встигай використовувати можливості. Рости з Intellias. Будь Intellias!

Наталія Гладкова

Коли я дізналась про відкриття офісу Intellias в Одесі, то погодилася приєднатися не роздумуючи. Адже це так круто – розвивати офіс з нуля. І знаєте що? Я не помилилась! Щиро вважаю, що мені пощастило з компанією – ми одна команда і йдемо до спільної мети. 

Анастасія Кісельова

Рекрутинг – це моє істинне покликання, враховуючи профільну освіту та інтерес до нових знайомств. Це можливість щодня казати собі «Я зможу!». В Intellias, я продовжую всебічно розвиватися, долаючи щоразу нові виклики, та насолоджуватися наповненим життям.

Олександра Задорожних

Коли любиш свою роботу - вона завжди буде в радість. Не проґав шанс знайти привід для радості у вигляді нової стабільної та продуктивної роботи.

Юлія Погребна

Мені завжди хотілось працювати в компанії, де можна почуватись комфортно у дружному колективі та одночасно рости і вдосконалюватись як професіонал. Intellias дала мені цю можливість.

Соломія Джавала

Щоб робота приносила задоволення, треба почати з організації своєї буденності. Цікаві задачі з хорошим менеджментом та командою – це найлегший шлях рухатись уперед. Мені пощастило, в Intellias це можливо.

Юрій Зазуляк

Information will appear soon

Катерина Волошанович

Потрапивши в команду Intellias ти одразу відчуваєш, що ти працюєш серед сильних професіоналів своєї справи і це спонукає тебе тягнутися до них і поповнювати команду такими ж професіональними та закоханими в свою роботу людьми.

Олександр Решетніков

Для мене одним із найкращих моментів у роботі рекрутера є можливість зустріти багатьох цікавих людей. Ця різноманітність може стати випробуванням, але водночас допомагає зберігати інтерес до роботи, постійно навчатись і розвиватись. Приєднуйтесь!

Тетяна Голенко