Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Репутація та визнання

Ми активно присутні на ринку уже протягом 12 років, і значна частина нашої команди залишається з нами майже з часу заснування компанії.

Інтелліас отримав визнання як один з топ-провайдерів аутсорсингових послуг у Львові та може похвалитися розробкою проектів для іменитих компаній, таких як eBay, RTL, NOKIA, та Roche. Ми є членами багатьох професійних аутсорсингових груп та асоціацій, зокрема, IT Ukraine та Hi-Tech Initiative, та займаємо стабільно високі позиції у рейтингу компаній порталу ДОУ.

Компанія орієнтована на довготермінові проекти та дружні відносини з кожним клієнтом. Наш перший замовник, з яким співпраця розпочалася ще у далекому 2002 році, досі з задоволенням працює з нами.

Пріоритети

Інтелліас – це компанія, якою керують її власники, тому ми незалежні від зовнішніх інвесторів. Ми керуємося чіткими критеріями відбору замовників та проектів, а також дбаємо про їх привабливість для працівників.

Нашими пріоритетами є турбота про людей та навколишнє середовище. Зокрема, ми беремо участь в багатьох благодійних проектах та завжди готові відгукнутися на прохання по допомогу від того, хто її справді потребує. Ми багато співпрацюємо зі студентськими організаціями, не раз приймали стажерів навіть з інших країн, докладаємо зусиль в тому, щоб допомогти студентам знайти свій професійний шлях.

Наша компанія сприяє тому, щоб працівники використовували екологічний транспорт – велосипеди, ми також підтримуємо ряд екологічних проектів, наприклад, кінофестиваль Ровер.

Гарантії

Ми запрошуємо тебе долучитися до нашої команди для участі в довготермінових проектах.

Ми гарантуємо прогнозований перегляд зарплати та повну завантаженість протягом дії контракту. Плинність кадрів на Інтелліас є однією з найнижчих серед львівських ІТ-компаній, адже ми докладаємо усіх зусиль, щоб тобі було цікаво працювати в нас рік за роком. Ми гарантуємо дотримання усіх зобов’язань, взятих на себе при підписанні контракту, та усіляко сприяємо твоєму професійному зростанню за допомогою Плану Індивідуального Розвитку.

Best Employer 2010 Contest

WINNER

Intellias scored as the best IT-company to work in Lviv by DOU.ua

Best Employer 2014 Contest

WINNER

Intellias scored as the best IT-company to work in Lviv by DOU.ua

Стабільність | Intellias
Стабільність | Intellias

Ми знаємо, що стабільність важлива для тебе і твоєї сім’ї.
І ми готові її забезпечити.