Маєш запитання стосовно вакансій, проєктів, умов роботи? Напиши нашому рекрутеру!

ПРО ПРОЕКТ

Snappy – міжнародна компанія заснована в 2015 році з головним офісом в Нью-Йорку та R&D центрами в Тель-Авіві, Львові та Києві. Інноваційна платформа нашого клієнта дозволяє іншим компаніям легко ділитись емоціями з колегами, висловлювати подяку та турботу, незважаючи на відстань.

Завдяки Snappy компанії можуть пропонувати своїм спеціалістам персоналізовані подарунки онлайн на основі таких даних як: вік, стать, хобі, місце розташування. Також платформа рекомендує подарунки для різних урочистих подій, наприклад, святкування дня народження або робочих річниць. Snappy доступна як для мобільних пристроїв, так і в десктопній версії.

Зараз над проєктом працюють 14 наших колег у Львові та Києві. Разом з ними ти вдосконалюватимеш дизайн платформи та працюватимеш над її розробкою. Як і наш клієнт, ми віримо, що на роботі повинні існувати й почуття. Навіть, якщо магія дитинства позаду, традиція дарування обов’язково повинна бути там, де потрібна найбільше, не важливо, чи йдеться про винагороду за гарно виконану роботу або ж просто, щоб розвеселити колегу.

Читати далі
Технології
  • JavaScript
  • React
  • Node.js
  • MongoDB
  • Microservices
Надіслати резюме
Вакансії, які відкриті на даний проект