Project Name:
Sky Atlas for Drone Users
Description:

Продукти нашого замовника - атлас неба для безпілотників. Це системи управління повітряним простором майбутнього, в основі яких лежить розробка інфраструктури для низьковисотного повітряного простору. Мільйони безпілотників покладаються на дані та служби нашого партнера, що забезпечує їм комфортні та ефективні польоти.

Сервіси, які ми розробляємо для нашого замовника, змінюють майбутнє дронів, надаючи точну та надійну інформацію про повітряний простір. В Інтелліас розробкою цього проєкту займаються три команди.

Platform team розробляє декілька аплікацій:

Web Application - це основна аплікація. Вона орієнтована на кінцевого користувача та надає йому усю необхідну інформацію про авіапростір. Ці дані можуть бути використані для подальшого безперешкодного управління дроном.

Dashboard - це додаткова аплікація, своєрідна панель керування дроном. Її користувачами є безпосередньо пілоти, яким вона необхідна для ефективного управлінні дронами. 3. Mapbox-gl-js plugin - система управління плагіном mapbox-gl-js Mapbox GL JS. Її завдання - надання користувачеві можливості переглядати та взаємодіяти з правилами про поводження в авіапросторі.

Admin tool - інструмент для адміністрування головної веб-аплікації та управління нею за допомогою Dashboard.

API microservices.

Data team працює із геопросторовими даними, які наші спеціалісти об'єднують та інтерпертують дані в карту повітряного простору.

QA team, у свою чергу, забезпечує контроль якості програмних продуктів, орієнтованих на кінцевого споживача; програмного забезпечення для подальшого внутрішнього використання; публічних та внутрішніх API.

Technologies:
ReactNode.jsPostgreSQLAzureDockerKubernetesReduxWebpackES6
Send CV