Intellias отримав срібло HR & Employer Branding Awards від Forbes Bulgaria

27.09.2023

Ми отримали срібну відзнаку престижного болгарського конкурсу Forbes HR & Employer Branding Awards у категорії “Робоче середовище”. Провідні HR-експерти Болгарії разом із представниками Forbes високими балами оцінили ініціативу компанії IntelliWomen: Breaking Barriers, Empowering Women. IntelliWomen – жіноча спільнота в Intellias, метою якої є створення середовища росту та професійних можливостей для спеціалісток в компанії та в ІТ-індустрії загалом. 

Незалежне експертне журі обрало найкращі серед 100 проєктів компаній, які заохочують і підтримують професійне зростання спеціалістів.  

Визначивши рівність, різноманітність та інклюзивність однією зі своїх головних цінностей, Intellias бореться із гендерними упередженнями в професійному середовищі. Навесні 2021 року компанія підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок (WEPs)  і ефективно їх реалізує. За цей час частка жінок-фахівців у Intellias зросла з 26% на початку 2021 року до 27,6% у 2023 році. Зараз жінки займають 43,81% керівних посад у Intellias, порівняно з 35,16% у 2021 році. 

Впроваджуючи принципи WEPs у щоденні процеси компанії, у компанії створили спільноту IntelliWomen Community, яка об’єднує близько 450 спеціалісток Intellias. IntelliWomen Community є місцем для спілкування та взаємної підтримки спеціалісток, а також простором професійного й особистісного розвитку. Учасниці спільноти проводять власні зустрічі та вебінари, стають менторками у зовнішніх заходах та підтримують благодійні ініціативи.  

High appraisal of the most well-known HR professionals of Bulgaria is an important achievement for Intellias and a result of implementation of equality, diversity and inclusion principles in our organization. Intellias is dedicated to reflecting the diversity of our communities, providing equal opportunities, and fostering inclusion at all levels. And gender equality is especially important for us. We want to see a greater gender balance in IT and thus we empower more women to opt for career in tech and support their professional growth”, – Чудомір Дімітров, Head of Talent Delivery у Болгарії. 

Гарантією дотримання принципів рівності, різноманітності та інклюзивність в Intellias є низка розроблених політик: Політика рівних можливостей, Політика протидії насильству, Політика запобігання сучасному рабству і торгівлі людьми та Політика різноманітного найму. У компанії діє Кодекс корпоративної етики та етичний комітет. Intellias також підписав декларацію задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству, розроблену Фондом Народонаселення ООН в Україні.  

В Intellias ми дотримуємось політики відповідального батьківства та підтримують спеціалісток під час вагітності та при народженні дитини. Компанія дбає про те, щоб колеги з дітьми мали можливість планувати свій робочий процес відповідно до своїх потреб. Усі в команді можуть самостійно формувати свій графік, обираючи час та формат роботи – вдома, в офісі чи поєднуючи обидві можливості. За комфортні умови праці для спеціалістів з дітьми Intellias потрапив у п'ятірку лідерів національного рейтингу "Компанії, дружні до родин" від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ». 

У 2023 році Intellias увійшов до переліку найкращих роботодавців Болгарії за версією Career Show Index. У 2022 році Intellias став призером болгарської премії Career Show Awards, здобувши нагороди відразу у п’яти категоріях.  

Кілька років поспіль Intellias стає одним із найкращих роботодавців за версією Forbes, EY та DOU. Двічі Intellias визнавали одним з 25 роботодавців, дружніх до молоді.      

  

Про Forbes HR & Employer Branding Forum & Awards 

Forbes HR & Employer Branding Forum & Awards – престижна нагорода, що об’єднцє провідних HR-експертів Болгарії. Спеціалісти у сфері роботи зі спеціалістами та бренду роботодавця діляться своїм досвідом, кращими практиками та провідними світовими трендами у побудові зацікавлених команд. Фахівці оцінюють компанії у 8 категоріях, що охоплюють основні аспекти у сфері HR та бренду роботодавця. 

 

Про Intellias  

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.