Intellias отримав відзнаку Inc. Power Partner 2023

25.10.2023

Intellias отримав нагороду Inc. Power Partner Award, яка об’єднує провідні компанії зі сфер ІТ, маркетингу, фінансів, юриспруденції, логістики та інших.  

Щороку Inc. Business Media відзначає провідні глобальні B2B організації, які підтримують підприємництво та допомагають іншим бізнесам зростати. Ці партнерські організації надають послуги у різних бізнес сферах, включаючи ІТ послуги, хмарні сервіси, рекрутинг тощо. 

Intellias, надійний технологічний партнер глобальних організацій, потрапив до цьогорічного списку Inc. Power Partner 2023. Клієнти поставили компанії найвищі бали за допомогу у створенні інноваційних ІТ рішень, які відповідають індивідуальним потребам замовників та легко адаптуються до динамічного бізнес-середовища.  

«Наша місія – втілювати в життя сміливі ідеї за допомогою цифрових технологій. Ми пишаємося тим, що наші послуги отримали відзнаку Inc. Power Partner. Ми з гордістю і завзяттям підтримуємо наших клієнтів на кожному етапі їхньої цифрової трансформації. Intellias і надалі надаватиме високоякісні послуги нашим партнерам, кількість яких наразі сягає 130 компаній по всьому світі», каже Віктор Гайдін, віцепрезидент відділу Growth Enablement в Intellias 

Маючи понад 21 рік глибокої експертизи, Intellias прискорює цифрову трансформацію бізнесів. Завдяки побудові партнерських відносин з клієнтами, компанія здобула глобальне визнання. У минулому Intellias було двічі названо однією з найдинамічніших приватних компаній в Європі. Intellias також посідає місце у списку Inc.5000 Europe. 

 

Про Inc. Business Media 

Inc. Business Media - надійний глобальний медіа-бренд, який пропонує підприємцям знання, інструменти, зв’язки та спільноту, необхідні для створення великих компаній. Відзначені нагородами платформи Inc. охоплюють понад 50 мільйонів людей щомісяця через різні канали, включаючи вебсайти, інформаційні бюлетені, соціальні мережі, подкасти та друковані видання. Престижний список Inc. 5000, який готується щороку з 1982 року, аналізує дані компаній, щоб відзначити найшвидше зростаючі приватні підприємства в Сполучених Штатах. Місце у списку Inc. 5000 дає засновникам найкращих компаній можливість співпрацювати з ексклюзивною спільнотою своїх колег і довіру, яка допомагає їм стимулювати продажі та залучати таланти. Конференція Inc. 5000 є частиною високо оціненого портфоліо індивідуальних заходів, організованих Inc. 

Про Intellias    

Intellias – одна з найбільших українських ІТ-компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.