Intellias отримав відзнаку Great Place to Work у Польщі

18.07.2023

Intellias із офісами у Варшаві, Кракові, Вроцлаві та Лодзі отримав престижну відзнаку Great Place to Work, яка об’єднує найкращих роботодавців Польщі. Сумарний індекс довіри спеціалістів та спеціалісток до Intellias становить 92%, що є одним із найвищих показників на польському ринку серед  ІТ-компаній. Дослідження GPTW проводяться у понад 150 країнах світу. 

В анонімному дослідженні взяли участь близько 200 респондентів із польської команди Intellias. Усі вони заповнювали анкети, оцінюючи компанію за кількома критеріями: надійність, повага до спеціалістів, прозорість робочих процесів, гордість за команду та внутрішня культура. В кожній із цих категорій Intellias досягнув показника понад 90% задоволеності серед спеціалістів.  

В Intellias ми завжди довіряємо та підтримуємо одне одного, допомагаємо колегам зростати. Для нас люди важливіші за процеси, і ми намагаємося створювати робоче середовище, в якому кожна людина почувається важливою та почутою. Це те, що робить Intellias чудовим місцем для роботи”,Олег Піскозуб, Country Head of Intellias Poland 

Intellias має 13 офісів у різних куточках світу. У компанії докладають усіх зусиль, аби створювати таке робоче середовище, де усі спеціалісти відчуватимуть свою цінність та підтримку команди.  

Спеціалісти та спеціалістки можуть не лише обирати робочий час та формат роботи – з дому, офісу чи поєднувати ці варіанти, але керувати своєю кар’єрою. Завдяки платформі Career Hub, яку створили в Intellias, кар’єрний ріст у компанії є зрозумілим та прозорим процесом. Тут об’єднані усі професійні можливості: можна зробити запит на ротацію чи релокацію, отримати перевірку скілів чи план професійного росту, знайти ментора, тренінг або долучитись до професійної спільноти.  

Рівність, різноманітність та інклюзивність є однією із ключових цінностей Intellias. Компанія підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок (WEPs) та підтримує жіночу спільноту IntelliWomen, яка обєднує понад 450 спеціалісток. Intellias дотримується політики відповідального батьківства, а великі офіси компанії обладнані дитячими кімнатами. 

Кілька років поспіль Intellias є одним із найкращих роботодавців за версією Forbes, EY та DOU. Двічі Intellias визнавали одним з 25 роботодавців, дружніх до молоді. Також Intellias потрапив до п’ятірки лідерів серед усіх учасників національного рейтингу «Компанії, дружні до родин» від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ». Intellias також у десятці найкращих роботодавців за версією Індексу корпоративної рівності.  

*** 

Про Great Place to Work  

Great Place to Work  – глобальна дослідницька та консалтингова компанія, яка є авторитетом у сфері культури на робочому місці. Сертифікація та рейтинг Great Place To Work – це унікальна програма нагород,  що вирізняється точністю в аналізі кількісних даних, моделлю оцінки досвіду співробітників на робочому місці.   

Про Intellias   

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Польщі, Великій Британії, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.