Intellias став фіналістом міжнародної премії HRO Today Forum EMEA

15.11.2023

Intellias Talent Delivery team потрапила у фінал престижної премії HRO Today Forum EMEA в номінації Talent Acquisition Team of the Year Awards. Ця номінація визначає лідерів та їх команди за інновації і підхід у пошуку талантів, включаючи роботу в таких сферах, як бренд роботодавця, hiring технології, розвиток навчання та залучення працівників. 
 
Номінантів обрали в межах HRO Today Forum EMEA у Барселоні. Щорічно форум збирає керівників, віцепрезидентів, директорів відділу кадрів та представників їхніх команд.  

Під час події HRO Today Forum EMEA світові HR експерти та представники індустрії  обговорювали такі актуальні питання як забезпечення справедливості, різноманітності та інклюзивності (EDI) на робочому місці, розвиток корпоративної культури, гібридні робочі місця, етичні та правові проблеми пов’язані  зі штучним інтелектом, та тенденції на глобальному ринку талантів. 

“Це велика честь для нас бути у фіналі премії HRO Today Forum EMEA, в номінації “Команда року з пошуку та залученню талантів”. Здобутки компаній, які оцінювались поважним жюрі дуже резонують з однією з головних цінностей Intellias “One team”. Наша Talent Delivery команда дійсно об’єднана спільною справою зробити свій внесок в стійке зростання бізнесу. Ми щодня невтомно працюємо та знаходимо талановитих інженерів та інженерок по всьому світу. Це один з важливих чинників, що допомагає Intellias впливати на глобальні технологічні процеси”, –говорить Інна Ізмайлова Head of Talent Delivery в Intellias. 

Сьогодні команда Talent Delivery щодня знаходить та наймає у різних куточках світу висококваліфікованих спеціалістів та спеціалісток у різних технологічних напрямках. І тим самим підтримує стійке зростання бізнесу Intellias. Також Talent Delivery впроваджує інноваційні підходи в процес пошуку та найму, зокрема принципи EDI.  

А з 2022 року розвиває власну Talent Delivery Community, в межах якої відбуваються щомісячні сесії. Основна мета спільноти – обмін знаннями та практичним досвідом. Станом на сьогодні до спільноти долучились понад 100 учасників та учасниць. 

Intellias неодноразово визнавали найкращим місцем для роботи в Україні та за кордоном. Зокрема в 2023 році компанія отримала нагороди Great Place to Work in Spain, а також Great Place To Work Certification in Poland . Декілька років поспіль Intellias визнано найкращим роботодавцем за версіями Forbes, EY та DOU. В 2023 році в Португалії та Болгарії компанія отримала аналогічне визнання за версіями Teamlyzer та Career Show Index відповідно. 

 

Про HRO Today Forum  

Події HRO Today добре відомі в усьому світі завдяки форумам в Північній Америці, регіонах EMEA та APAC. Вони об’єднують лідерів HR департаменті і професіоналів зі сфери найму в онлайн та офлайн форматі. Щорічний розклад заходів HRO Today включає серію освітніх конференцій, офлайн та онлайн навчання, а також мережеві заходи, зосереджені на окремих ключових питаннях управління талантами. 

 
Про Intellias  

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.