Офіси Intellias в Іспанії та Португалії визнали одними з найкращих для роботи в кожній з цих країн

07.11.2023

Одразу два розробницькі офіси Intellias визнали найкращими для роботи. Розробницький центр в Малазі отримав престижну сертифікацію Great Place to Work, яка відзначає найкращих роботодавців Іспанії. Сумарний індекс довіри спеціалістів та спеціалісток до Intellias становить 98%, що є одним із найвищих показників на іспанському ринку серед ІТ-компаній. Дослідження GPTW проводяться у понад 150 країнах світу.

В анонімному дослідженні взяла участь команда іспанського офісу Intellias. Респонденти оцінювали компанію за кількома критеріями: надійність, повага до спеціалістів, прозорість робочих процесів, гордість за команду та внутрішня культура. У кожній із цих категорій рівень задоволеності спеціалістів перевищив 97%:

•Спеціалісти та спеціалістки вважають Intellias безпечним місцем для роботи та емоційно комфортним середовищем для росту та розвитку.

•Корпоративна культура відкритості та взаємної допомоги, а також відсутність будь-яких проявів дискримінації підтверджується максимальними результатами для кожного із тверджень. 

•Респонденти погоджуються, що компанія швидко та ефективно впроваджує зміни.

•Баланс між роботою та життям спільно з можливістю відлучитись від робочих процесів, коли це необхідно, набрали один з найвищих показників.

•Колеги пишаються бути частиною команди Intellias та щиро рекомендують компанію як чудове місце для роботи.

Intellias компанія, створена людьми для людей. Завдяки людиноцентричному підходу нам вдається збирати команди інженерів та інноваторів, які розробляють технологічні рішення майбутнього. Ми ставимо наших людей у ​​центр екосистеми Intellias, у якій кожен може професійно зростати та робити свій внесок у розвиток компанії. Саме це і робить Intellias чудовим місцем для роботи”,Ольга Мозжакова, Country Head of Intellias Spain. 

Intellias має 14 офісів у різних куточках світу. У компанії докладають усіх зусиль, аби створювати робоче середовище, де усі спеціалісти відчуватимуть свою цінність та підтримку команди. 

“Те, що вирізняє Intellias, – це глибоко людський підхід як компанії та добре сформована культура, де такому високому рівню довіри передує фокус на людях. Працівники Intellias відчувають, що їх чують та розуміють. Їм надаються всі засоби для подальшого розвитку – як особистого, так і професійного”, – Патрісія Фідальго, менеджер із сертифікації Great Place to Work Spain.

Тим часом журнал Exame включив глобальну ІТ-компанію Intellias у список найкращих робочих місць в Португалії у 2023 році в рамках ініціативи "Найкращі компанії для роботи" (MEPT), яку організовано спільно з ManpowerGroup. MEPT оцінює практики компаній та рівень задоволення та зобов'язаності співробітників. Протягом понад 20 років MEPT визнавав досягнення компаній в Португалії в сферах соціальної відповідальності, управління людськими ресурсами, управління талантами, лідерство та комунікації.

"Культура Intellias полягає в партнерстві. Об'єднані спільними цінностями, наші команди створюють атмосферу підтримки та поваги, де кожен почуває себе вдячним, вітаним і почутим. Ми вважаємо, що ця атмосфера надихає особистий і професійний зріст і допомагає нам будувати кращі робочі місця для наших команд", - говорить Жоао Белфо, Country Head of Intellias Portugal.

Спеціалісти та спеціалістки можуть не лише обирати робочий час та формат роботи – з дому, офісу чи поєднувати ці варіанти, але і керувати своєю кар’єрою. Для цього компанія створила власну платформу IntelliHub, у межах якої об’єднані різні корпоративні сервіси, зокрема і професійні: створення запиту на перевірку навичок, відстежування свого прогресу, отримання плану професійного росту, пошук ментора, проходження тренінгів або ж можливість долучитися до професійної спільноти. 

Надаючи команді комфортне робоче середовище, Intellias ми акцентуємо увагу на підвищенні інженерної кваліфікації та підтримці професійного зростання своєї. Інженери в Португалії працюють над передовими проектами в сфері мобільності. З понад 20-річним досвідом на ринку Intellias вносить інновації в автомобільну та багато інших сфери. Команда розробляє сучасні технологічні рішення, які встановлені та функціонують в понад 170 мільйонах автомобілів по всьому світу і використовуються 2 мільярдами людей по всьому світ

Рівність, різноманітність та інклюзивність (EDI) є однією із ключових цінностей Intellias. Компанія підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок (WEPs) та підтримує жіночу спільноту IntelliWomen, яка об’єднує понад 450 спеціалісток. Прикметно, що лояльність принципам EDI повністю інтегрована і в діяльність компанії в Іспанії. Зокрема, Intellias в Іспанії уклав партнерство з місцевою спільнотою WITH (раніше відомою як Women in Tech Spain). У цій співпраці Intellias та WITH активно підтримують ініціативи один одного, сприяючи позитивним змінам для жінок у технологічній галузі.

Кілька років поспіль Intellias є одним із найкращих роботодавців за версією Forbes, EY та DOU. Двічі Intellias визнавали одним з 25 роботодавців, дружніх до молоді. Також Intellias потрапив до п’ятірки лідерів серед усіх учасників національного рейтингу «Компанії, дружні до родин» від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ». Intellias також у десятці найкращих роботодавців за версією Індексу корпоративної рівності. 

 

Про Great Place to Work 

Great Place to Work – глобальна дослідницька та консалтингова компанія, яка є авторитетом у сфері культури на робочому місці. Сертифікація та рейтинг Great Place to Work – це унікальна програма нагород, що вирізняється точністю в аналізі кількісних даних, моделлю оцінки досвіду співробітників на робочому місці.  

Про ініціативу Exame/ManpowerGroup - Найкращі компанії для роботи в Португалії

Ініціатива "Найкращі компанії для роботи - EXAME/MANPOWERGROUP" має на меті визнання організацій, які, створюючи позитивний організаційний клімат, виділяються відповідальним ставленням до своїх співробітників, навколишнього середовища і суспільства. Дослідження включає багатовимірний аналіз, який поєднує вимірювання загального індексу задоволеності співробітників з оцінкою роботи компанії з точки зору впливу на екологічну, соціальну і корпоративну діяльність (ESG).

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ-компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів