Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Відкрите до контакту керівництво

Відмінною рисою нашого топ-менеджменту є його активна участь у повсякденному житті Інтелліас та тісний контакт з працівниками. Відсутність бюрократії та залучення до прийняття рішень вигідно вирізняють нас серед інших львівських компаній, а також дозволяють гнучко реагувати на пропозиції та зауваження кожного з працівників.

Незважаючи на стрімке зростання Інтелліас протягом кількох останніх років, у нас зберігається тепла та невимушена атмосфера, у якій комфортно працювати кожному.

Власники нашої компанії безпосередньо спілкуються із багатьма працівниками та завжди відкриті до діалогу. Вони залучені до формування кар’єрних планів не лише команди менеджерів, але й уважно стежать, як розвивається практично кожен працівник.

Ефективний менеджмент проектів

Наші проект-менеджери мають значний досвід управління найрізноманітнішими проектами і програмами – як за чисельністю, так і за рівнем складності. Вони застосовують найбільш ефективні підходи до організації команд та забезпечують грамотний і своєчасний зворотній зв’язок.

Проект-менеджери допомагають командам налагодити контакт із замовниками, обрати та реалізувати процесну модель, стежать за перешкодами і організаційними ризиками та допомагають тісно інтегруватись у еко-систему Інтелліас. Всі наші ПМи надають перевагу демократичним підходам до управління, залишаючи командам простір для активної участі у прийнятті організаційних рішень.

Зворотній зв’язок

Ми здійснюємо щопіврічне опитування задоволеності працівників, яке дозволяє нам врахувати думку кожного працівника щодо різних питань: соціального пакету, менеджменту, умов праці, корпоративних заходів тощо. Опитування є важливим інструментом як для визначення наших сильних сторін, так і для розуміння, що потрібно покращувати і на що звернути увагу. Загалом ми часто запитуємо наших працівників, що вони думають з того чи іншого приводу – який корпоративний захід проводити, чи сподобався вже проведений, або що нового придбати в офіс. Для нас важливо, щоб кожен отримав максимум хорошого настрою та задоволення.

Інтелліас відзначається також низькою плинністю персоналу, що досягається завдяки дружній та мотивуючій атмосфері всередині компанії, регулярним тім-білдингам, системі внутрішніх і зовнішніх тренінгів. Значну роль у цьому відіграють Плани індивідуального розвитку, які дозволяють проаналізувати наявний рівень технічних знань, потенціал та побажання кожного працівника і знайти шляхи їх розвитку.

Стартуй швидко та комфортно разом з Інтелліас!