Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Фан

Тематичні вечірки та святкування, родинні свята, майстер-класи та дегустації, розіграші призів та подарункових сертифікатів, подарунки від замовників, поїздки в екзотичні місця як велкам-бонус, шахові турніри – все це звичні речі для кожного працівника Інтелліас. Ми вміємо зарядити робочі будні наших співробітників яскравими емоціями.

Тімбілдинги

Ми регулярно проводимо тімбілдинги як для цілої компанії – у Бухті Вікінгів, у старовинному замку, Карпатському трамвайчику чи сплавляючись по Дністру, так і для окремих проектних команд – на лижах у Карпатах, на більярді, картингу, боулінгу чи просто на пиві. На багатьох проектах ти маєш змогу прийняти участь у закордонних тімбілдингах, новорічних святкуваннях та заходах з нагоди днів компанії наших клієнтів у Німеччині, Австрії, Швейцарії, Болгарії та Румунії.

Футбол

Уже багато років корпоративна футбольна команда Інтелліас збирається щочетверга для захоплюючої гри, насиченої гострими моментами. Ми орендуємо для наших футболістів зал спорткомплексу «Євроспорт».

Скелелазіння

Ініціатива у популяризації скелелазіння серед працівників Інтелліас належить, як не дивно, нашим дівчатам. Дехто з наших колег активно відвідує тренування, інші ж люблять просто спостерігати та вболівати. Ми вже другий раз поспіль підтримуємо змагання із скелелазіння «Діти Лазаренка» та розігруємо привабливі призи.

Покер

Неабияка азартність притаманна щотижневій грі в спортивний покер, яка не втрачає своєї емоційної гостроти вже впродовж кількох років. Ти маєш шанс перевірити непроникність свого pokerface, і може, стати переможцем та зірвати «великий куш»!

Лижі і сноуборд

Для того, щоб сповна насолодитися зимою, ми проводимо виїзди на Буковель для прихильників катання на лижах і сноуборді, а також для початківців, які тільки пробують свої сили в зимовому спорті. Протягом усього сезону ти легко можеш знайти супутників для поїздок на гірськолижні курорти Карпат або й здійснити подорож в Польщу, Словаччину чи Австрію.

Більярд

Інтелліас також об’єднує усіх прихильників «американки» та російського більярду, які мають можливість присвятити час цій інтелектуальній та естетичній грі під час тім-білдингу, або й позмагатися між собою під час регулярних змагань, які проводить компанія.

Пейнтбол

Час від часу наші працівники, що полюбляють гострі відчуття та адреналін, збираються командами для гри в пейнтбол. Спогади про активний відпочинок та яскраві емоції залишаються з ними надовго, а фото з пейтбольних перестрілок нагадують про добре проведений час.

Оффроад

Для любителів гострих відчуттів у нас теж є щось цікаве. Деякі з наших працівників є активними членами оффроад-клубу у Львові і з радістю зможуть поділитися з тобою порадами щодо підготовки різноманітних подорожей, а також розповідями про підкорення гірських вершин на авто, найкраще зимове «взуття» та про те, що ж таке правильний повний привід. У нас працюють справжні оффроадери!

Корпоративи

Ми розважаємося не тільки командами, але й в повному складі під час корпоративних виїздів на природу, святкування Дня Компанії та Нового Року. Серед різноманітних розваг, які ми пропонуємо тобі – тематичні вечірки (день Валентина, Геловін) та цікаві майстер-класи.
Без уваги не залишаться і наймолодші члени твоєї сім’ї, адже ми проводимо свята для дітей наших працівників на Св. Миколая та в День захисту дітей. Ми – сімейно-орієнтована компанія, тому часто запрошуємо родини або «половинок» наших працівників приєднатись до святкувань.

Переглядай фото і переконайся, що на Інтелліас ми вміємо не тільки працювати, а й цікаво проводити час разом у неформальній обстановці!

Переглянь наші фотографії