Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Гнучкий графік

Графік роботи в нашій компанії підійде як для ранкових «жайворонків», так і для вечірніх «сов». Усі наші офіси працюють цілодобово для того, щоб оптимально врахувати біоритми наших працівників та дозволити їм бути максимально продуктивними. Окрім того, у тебе завжди буде час відвезти дітей до школи, потрапити на ранкове тренування або й просто відіспатися після насичених вихідних. За деяких обставин та за станом здоров’я ми надаємо тобі також можливість працювати з дому. У нас в компанії заробітна плата залежить від відпрацьованих годин, тому, якщо буде необхідність чи бажання попрацювати більше в певні дні, ти отримаєш пропорційно більшу оплату.

«В одній часовій зоні»

В нашій компанії ти зможеш забути про надто ранні скайп-конференції та опівнічні емейли від замовників, оскільки переважна більшість з них розташовані у Західній Європі, а отже, фактична різниця в часі складає не більше години. Таким чином, ти зможеш присвятити більше часу сім’ї чи улюбленому хоббі.

Продуктивне робоче місце

У твоєму розпорядженні буде не тільки найсучасніше «залізо», але й можливість самостійно впливати на його конфігурацію, визначаючи її відповідно до своїх потреб. Для зручності роботи ми також обладнали кожне робоче місце двома моніторами. Не менше значення для продуктивної роботи мають сучасні та комфортні меблі.

Сучасна інфраструктура

У кожному з наших офісів є затишна і добре облаштована кухня та їдальня, у яких створені всі умови для приємного обіду чи перекусу. У необмеженому доступі на кухні є кава, молоко, масло, соуси та поп-корн. Додатково в офісах працюють кавові машини і автомати з їжею, можна купити домашнє печиво й апетитні сендвічі. Для твоєї зручності працює доставка обідів від кількох провайдерів. Під час перерв ти зможеш скористатися відпочинковими зонами та зіграти з колегами партію в кікер, настільний теніс або «порубатися» у відеогру на приставці. Бронювання переговорних кімнат, корпоративних девайсів та управління запитами щодо офісу, робочого місця та харда/софта ефективно вирішується завдяки автоматизованій системі планування ресурсів.

Більше, ніж просто відпустка

Ми пропонуємо тобі 18 днів оплачуваної відпустки та можливість розбивати її на менші за розміром короткі канікули без жодних обмежень. У нас в компанії також можна брати додаткові вихідні для вирішення приватних справ. З нагоди одруження та народження дитини ми даємо кожному нашому працівнику додаткових три дні відпустки, щоб сповна насолодитись цими радісними життєвими подіями.

Турбота про здоров’я

Для тих, хто піклується про своє здоров’я та займається спортом, ми щомісячно компенсуємо вартість відвідування фітнес-центру або басейну, а також щопіврічні профілактичні стоматологічні процедури. На випадок хвороби у нас також працює корпоративний лікар, який без зайвих черг в поліклініці відкриє тобі лікарняний і підбере курс лікування для якнайшвидшого одужання. Щоосені ми проводимо корпоративну вітамінопрофілактику всіх наших працівників на їх вибір: смачними цитрусовими і медом або високоякісними вітамінними комплексами.

«Смачні» понеділки та «фруктові» п'ятниці

Кожного понеділка ми частуємо працівників усіх наших офісів смаколиками. Червоні та хрумкі яблука, глазуровані сирки, шоколадні батончики, різноманітні сири, а інколи, навіть, оселедець та олів'є чекають на наших працівників, щоб зарядити їх енергією та хорошим настроєм на весь тиждень.

Під час наших «фруктових» п'ятниць ми готуємо корисні та смачні смузі з різних фруктів та ягід, отримуючи масу задоволення та заряджаючись вітамінами на вихідні.

Зручне розташування

Всі наші офіси розташовані як недалеко від центру, так і в найбільших спальних районах, на комфортній відстані один від одного. Зручні транспортні розв’язки та продумане паркування значно полегшать твоє життя в години пік.

Бухгалтерія
as a Service

Наша бухгалтерія радо надасть тобі будь-які консультації, а також допоможе з усіма необхідними процедурами та правильним поданням звітності. Таким чином, ти можеш більш ефективно зосередитися на своїх робочих завданнях, маючи впевненість, що твої питання знаходяться під кваліфікованим наглядом нашого бухгалтерського та юридичного відділу.

Наукова Зручне розташування по вулиці Наукова

Петрушевича Офіс Intellias на вулиці Петрушевича