Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Велодружність в дії

Уже протягом кількох років влітку Інтелліас пропонує велосипед як велкам-бонус для своїх нових працівників. Ми з приємністю спостерігаємо за збільшенням кількості велосипедів у місцях для паркування у трьох наших офісах та створюємо всі умови для того, щоб власники двоколісних друзів почували себе комфортно після приїзду на роботу. Для цього ми обладнали душові, де завжди є чисті рушники, шампуні та гелі.

Тематичні велозаходи

Інтелліас був спонсором кінофестивалю «Ровер», першого заходу кіно-вело плану в Україні, який був профінансований методом краудфандінгу. Було цікаво спостерігати, як силою м'язів кількох учасників починав працювати відеопроектор, і дивитися кіно під шум коліс, закріплених на стійках велосипедів-електрогенераторів. Наш рекламний ровер в корпоративних кольорах Інтелліас не тільки сприяв позитивним емоціям своїм яскравим зовнішнім виглядом, але й мав цінний багаж – смачні яблука із нашим логотипом, якими ми пригощали усіх охочих.

Велоспільнота

Деякі з наших працівників «намотують» по 1000 км в місяць і регулярно діляться звітами з велопоїздок Закарпаттям, Львівщиною та іншими регіонами,а дехто навіть бере напрокат велосипед у відрядженні та їде досліджувати Бельгію, Нідерланди, Німеччину та Австрію. Велокоманда хлопців Інтелліас взяла участь у наймасовішому у Західній Україні веломарафоні «Львівська сотня», де продемонструвала хороші результати.

Приєднуйся до Інтелліас та крути педалі разом з нами!