Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Ірина Ротанова

Рекрутер

irina.rotanova LinkedIn

«Львів стає ближчим». Саме така думка промайнула, коли я отримала запрошення працювати в Intellias. Зазвичай Львів асоціюється із кавою, із історією та архітектурою, з екскурсіями або смачною їжею. У мене, окрім вищезгаданого, він асоціюється із дружнім колективом, розумними та цікавими людьми, які оточують мене кожного дня на роботі.

Рекрутинг для мене – це більше, ніж робота. Це - стиль життя. І хоча, ІТ-рекрутинг – це дуже непросто, те задоволення, яке отримуєш, коли знаходиш потрібного твої компанії спеціаліста, не зрівняється ні з чим. І відчуття, коли ти йдеш на роботу із бажанням звернути гори, та захантити усіх девелоперів України не може не надихати на подальші перемоги.

Приєднуйся до нашої крутої команди!

Квітослава Пасічник

Рекрутер

kvitoslava.pasichnyk LinkedIn

Коли я прийшла на співбесіду в "Інтелліас", то ще гадки не мала, які чудові зміни можуть відбутись в моєму житті. Це моя перша робота після завершення університету, і я люблю те, що зараз тут роблю. Плинність та різноматність доручених мені обов'язків не дає нудьгувати і приносить безліч задоволення. Кожен день - це нові люди, емоції, знання та вміння. Приємно розвиватись та реалізовувати себе серед таких класних і неординарних особистей. А ще - тут найсмачніша кава, яка збадьорить навіть таких соньків, як я.

Юрій Ратінський рекрутмент-консультант, Intellias

Юрій Ратінський

Рекрутер

yuriy.ratinskiy LinkedIn

Я приїхав до Львова з сонячної Одеси. В рекрутменті вже багато років, маю досвід у підборі різнопланового персоналу для різноманітних компаній в Україні та за її межами . Для мене рекрутмент - це справжній драйв! Спробуйте самі знайти голку в копиці сіна ;) Я завжди мріяв підбирати спеціалістів для ІТ-галузі , проте нагода спробувати себе у цій сфері випала тільки через деякий час.

З 2012 року працюю у Львові в HR-відділі компанії Інтелліас, і моя мрія здійснюється. Кожного дня я отримую нові знання і досвід. Я працюю з професіоналами і шукаю найкращих.

Ольга Станчак

Рекрутинг лід

olhacamara LinkedIn

Ви знаєте, що таке професійна деформація? Уявіть собі: той, що працює на посаді HR у сфері ІТ, заходить після роботи в супермаркет у відділ солодощів і бачить там шоколад Roshen Java, а в голові в нього цей момент зовсім не думки про какао-боби з острова Java. От і я в такій ситуації в останню чергу думаю про яванські какао-боби. Коли я бачу цей шоколад, я згадую всі наші останні відкриті і успішно закриті найкращими кандидатами вакансії, чудові команди, які ми сформували разом із технічними спеціалістами, задоволених замовників. І я посміхаюсь, адже з кожним роком останніх у нас з'являється все більше, розпочинається все більше крутих проектів, стає все більше роботи, зовсім нелегкої, я б сказала, але такої захопливої. Тому, коли я бачу десь цей шоколад, в мене знову і знову з’являється відчуття щастя, адже нам все вдалося!

Катерина Леспух

Рекрутинг лід

lespukh.katya LinkedIn

У моєму житті був час, коли довелось шукати відповідь на запитання «Чим я хочу займатись в житті?». Тоді я знала лише, що хочу допомагати людям. Це й привело мене в рекрутинг. У цій сфері я маю змогу допомагати компанії знайти хороших фахівців, а кандидатам – знайти цікавий проект.

До «Інтелліас» я сприймала роботу, як щось окреме від особистого життя. Але саме тут зрозуміла, як це, коли дружба і робота «ходять» поруч. Гнучкий графік роботи, позитивна атмосфера та душевність людей навколо іноді змушують забувати, що ти на роботі, а не на зустрічі з друзями. Тож якщо ти шукаєш щось більше, ніж просто роботу, я готова тобі із цим допомогти.

Ірина Логінова

Рекрутер

loginova.irina.v LinkedIn

Мені поталанило бути одним із перших ІТ-рекрутерів в Україні і спостерігати стрімке зростання цінності та важливості ІТ-спеціалістів у нашій країні. Зараз я розумію, що моя кар’єра складалась таким чином, щоб зараз я могла працювати в компанії своєї мрії – Intellias. Ну кому ж не хочеться прийти на роботу повним сил, взути домашні тапочки, зробити каву і влягтись на диван-подушку? І в цій атмосфері ще й провести мітинг по Skype. В Intellias ти завжди знаєш, що можеш ефективно балансувати між часом для роботи та особистих справ. Займатись улюбленою справою та отримувати від цього задоволення – це ж чудово! А ще ми дуже щедрі. Приєднуйся :)

Ольга Дюжева

Керівник відділу HR

olhadyuzheva LinkedIn

Я переконана, що робота – це дуже важлива частина життя людини, і улюблене заняття може стати одним із основних компонентів щастя. Людина на своєму місці приносить користь усім – собі, компанії, оточуючим. А хто з’єднає добру роботу і добру людину як шматочки одного пазлу? Хто об’єднає інтереси бізнесу компанії та інтереси кожної людини, яка в ній працює? Звісно, рекрутери та ейчари. Це переконання допомагає мені вже більше 15 років отримувати задоволення від моєї роботи. Тим більше, я щаслива працювати в ІТ-компанії , адже програмісти – це ті люди, з якими мені цікаво спілкуватись та яких я рада бачити щодня навколо себе.

Зінаїда Козачук

Рекрутер

z.kozachuk LinkedIn

Кожен день роботи в Intellias для мене – це насолода.
Це тому, що  я працюю з найкращими, найрозумнішими, найталановитішими та найприємнішими у спілкуванні людьми. І шукаю до нас в компанію саме таких.
Якщо ти хочеш працювати, насолоджуючись, приєднуйся до нас!

Вікторія Хомич

Рекрутер

victoria_homych LinkedIn

Коли я прийшла в Інтелліас, то з перших днів відчула, яка, насправді, дружня команда тут працює. У компанії панує невимовно позитивна атмосфера, у всіх на вустах посмішки, кожен день сповнений хороших емоцій. IT-рекрутинг – непроста штука, але, коли бачиш кожного дня ці щирі посмішки, передаєш цей позитив і кандидатам, з якими спілкуєшся. Я дуже задоволена роботою в Інтелліас і вірю, що з кожним днем наша команда буде тільки збільшуватись, а я, зі свого боку, планую докласти до цього максимум зусиль ;)