Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Катерина Леспух

Рекрутинг лід

lespukh.katya LinkedIn

У моєму житті був час, коли довелось шукати відповідь на запитання «Чим я хочу займатись в житті?». Тоді я знала лише, що хочу допомагати людям. Це й привело мене в рекрутинг. У цій сфері я маю змогу допомагати компанії знайти хороших фахівців, а кандидатам – знайти цікавий проект.

До «Інтелліас» я сприймала роботу, як щось окреме від особистого життя. Але саме тут зрозуміла, як це, коли дружба і робота «ходять» поруч. Гнучкий графік роботи, позитивна атмосфера та душевність людей навколо іноді змушують забувати, що ти на роботі, а не на зустрічі з друзями. Тож якщо ти шукаєш щось більше, ніж просто роботу, я готова тобі із цим допомогти.

Ольга Дюжева

Керівник відділу HR

olhadyuzheva LinkedIn

Я переконана, що робота – це дуже важлива частина життя людини, і улюблене заняття може стати одним із основних компонентів щастя. Людина на своєму місці приносить користь усім – собі, компанії, оточуючим. А хто з’єднає добру роботу і добру людину як шматочки одного пазлу? Хто об’єднає інтереси бізнесу компанії та інтереси кожної людини, яка в ній працює? Звісно, рекрутери та ейчари. Це переконання допомагає мені вже більше 15 років отримувати задоволення від моєї роботи. Тим більше, я щаслива працювати в ІТ-компанії , адже програмісти – це ті люди, з якими мені цікаво спілкуватись та яких я рада бачити щодня навколо себе.

Ольга Станчак

Рекрутинг лід

olhacamara LinkedIn

Ви знаєте, що таке професійна деформація? Уявіть собі: той, що працює на посаді HR у сфері ІТ, заходить після роботи в супермаркет у відділ солодощів і бачить там шоколад Roshen Java, а в голові в нього цей момент зовсім не думки про какао-боби з острова Java. От і я в такій ситуації в останню чергу думаю про яванські какао-боби. Коли я бачу цей шоколад, я згадую всі наші останні відкриті і успішно закриті найкращими кандидатами вакансії, чудові команди, які ми сформували разом із технічними спеціалістами, задоволених замовників. І я посміхаюсь, адже з кожним роком останніх у нас з'являється все більше, розпочинається все більше крутих проектів, стає все більше роботи, зовсім нелегкої, я б сказала, але такої захопливої. Тому, коли я бачу десь цей шоколад, в мене знову і знову з’являється відчуття щастя, адже нам все вдалося!

Зінаїда Козачук

Рекрутер

z.kozachuk LinkedIn

Кожен день роботи в Intellias для мене – це насолода.
Це тому, що  я працюю з найкращими, найрозумнішими, найталановитішими та найприємнішими у спілкуванні людьми. І шукаю до нас в компанію саме таких.
Якщо ти хочеш працювати, насолоджуючись, приєднуйся до нас!

Квітослава Пасічник

Рекрутер

kvitoslava.pasichnyk LinkedIn

Коли я прийшла на співбесіду в "Інтелліас", то ще гадки не мала, які чудові зміни можуть відбутись в моєму житті. Це моя перша робота після завершення університету, і я люблю те, що зараз тут роблю. Плинність та різноматність доручених мені обов'язків не дає нудьгувати і приносить безліч задоволення. Кожен день - це нові люди, емоції, знання та вміння. Приємно розвиватись та реалізовувати себе серед таких класних і неординарних особистей. А ще - тут найсмачніша кава, яка збадьорить навіть таких соньків, як я.

Юрій Ратінський рекрутмент-консультант, Intellias

Юрій Ратінський

Рекрутер

yuriy.ratinskiy LinkedIn

Я приїхав до Львова з сонячної Одеси. В рекрутменті вже багато років, маю досвід у підборі різнопланового персоналу для різноманітних компаній в Україні та за її межами . Для мене рекрутмент - це справжній драйв! Спробуйте самі знайти голку в копиці сіна ;) Я завжди мріяв підбирати спеціалістів для ІТ-галузі , проте нагода спробувати себе у цій сфері випала тільки через деякий час.

З 2012 року працюю у Львові в HR-відділі компанії Інтелліас, і моя мрія здійснюється. Кожного дня я отримую нові знання і досвід. Я працюю з професіоналами і шукаю найкращих.

Ірина Логінова

Рекрутер

loginova.irina.v LinkedIn

Мені поталанило бути одним із перших ІТ-рекрутерів в Україні і спостерігати стрімке зростання цінності та важливості ІТ-спеціалістів у нашій країні. Зараз я розумію, що моя кар’єра складалась таким чином, щоб зараз я могла працювати в компанії своєї мрії – Intellias. Ну кому ж не хочеться прийти на роботу повним сил, взути домашні тапочки, зробити каву і влягтись на диван-подушку? І в цій атмосфері ще й провести мітинг по Skype. В Intellias ти завжди знаєш, що можеш ефективно балансувати між часом для роботи та особистих справ. Займатись улюбленою справою та отримувати від цього задоволення – це ж чудово! А ще ми дуже щедрі. Приєднуйся :)

Ірина Ротанова

Рекрутер

irina.rotanova LinkedIn

«Львів стає ближчим». Саме така думка промайнула, коли я отримала запрошення працювати в Intellias. Зазвичай Львів асоціюється із кавою, із історією та архітектурою, з екскурсіями або смачною їжею. У мене, окрім вищезгаданого, він асоціюється із дружнім колективом, розумними та цікавими людьми, які оточують мене кожного дня на роботі.

Рекрутинг для мене – це більше, ніж робота. Це - стиль життя. І хоча, ІТ-рекрутинг – це дуже непросто, те задоволення, яке отримуєш, коли знаходиш потрібного твої компанії спеціаліста, не зрівняється ні з чим. І відчуття, коли ти йдеш на роботу із бажанням звернути гори, та захантити усіх девелоперів України не може не надихати на подальші перемоги.

Приєднуйся до нашої крутої команди!

Вікторія Хомич

Рекрутер

victoria_homych LinkedIn

Коли я прийшла в Інтелліас, то з перших днів відчула, яка, насправді, дружня команда тут працює. У компанії панує невимовно позитивна атмосфера, у всіх на вустах посмішки, кожен день сповнений хороших емоцій. IT-рекрутинг – непроста штука, але, коли бачиш кожного дня ці щирі посмішки, передаєш цей позитив і кандидатам, з якими спілкуєшся. Я дуже задоволена роботою в Інтелліас і вірю, що з кожним днем наша команда буде тільки збільшуватись, а я, зі свого боку, планую докласти до цього максимум зусиль ;)