Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

ПРО ПРОЕКТ

Наш клієнт – глобальний лідер на ринку Automotive та онлайн платформ. Комплекс продуктів компанії містить в собі: навігаційні системи для провідних автовиробників, додатки для мобільних телефонів, картографічні B2B продукти , до прикладу такі, що використовуються в найсучасніших пошукових та ecommerce системах, соціальних мережах та карти в ключових форматах, враховуючи NDS. Продукти компанії користуються значним попитом та доступні у майже 200 країнах світу.

Інтелліас є стратегічним R&D партнером компанії в Україні, допомагає клієнту розробляти широкий спектр технологічних продуктів враховуючи онлайн та мобільні системи, багатоплатформенне ядро або, іншими словами, платформу, що є основою будь-якого продукту чи рішення компанії. А також є ключовою компанією, що розробляє нові напрямки для замовника. Понад 300 інженерів, здебільшого рівня Senior і вище, спільно з клієнтом розробляють хмарні рішення для динамічного збору та обміну даних для карт на основі IoT, SDK для автомобільної навігації, системи для обробки інформації про дорожній рух у реальному часі (Traffic content), бібліотеки для побудови маршрутів та виконання геолокаційного кодування та пошуку. Окрім того, наші команди займаються 3D-рендерингом, а саме, побудовою та візуалізацією тривимірних карт.

Наші розробники відіграють ключову роль і пропонують складні архітектурні рішення для розробки проектів, використовують алгоритми найвищої складності та цікаві шляхи вирішення потреб замовника. Розробники цієї групи проектів працюють як в об’єднаних командах замовника, так і беруть на себе відповідальність за цілі проекти та напрямки як самостійні команди. Окрім того, зараз активно розвивається Scala напрямок із цікавою та складною архітектурою онлайн рішень.

Якщо Ти хочеш бачити реальне близьке майбутнє автомобільної галузі та Internet of Things, працювати з найкращими розробниками та складними і цікавими проектами — цей напрямок саме для Тебе!

Дізнайся більше про проект 

Читати далі

Технології

 • C++/C++11
 • Python
 • Java
 • HTML5
 • Oracle
 • Hadoop
 • 3D Rendering
 • Linux
 • QNX
 • Scala
 • WebGL
 • Spark
 • AWS

Вакансії, які відкриті на даний проект

ВІДГУК

Павло, Team/R&D Lead

На проекті ми маємо можливість працювати над повним спектром завдань з удосконалення та підтримки системи компіляції карт на клієнтській крос-пратформенній middleware/SDK у різних напрямках: трафік, навігація, візуалізація, офлайн пошук, а також отримати досвід в цифровій картографії та big data processing. Наше завдання – ефективно перейняти досвід роботи над компіляцією карт та удосконалювати продукт замовника згідно з нашими пропозиціями. З цією метою ми будуємо сильні команди з нашого боку та працюємо пліч-о-пліч з найкращими спеціалістами клієнта onsite. Особлива увага надається високому професіоналізму, оскільки від якості нашої роботи залежатиме робота решти підрозділів замовника і ключові рішення прийняті на основі нашого SDK (наприклад, «розумні автомобілі» в контекcті автоматизованого водіння). Я впевнений, що цей проект – це цікавий новий виток мого професійного розвитку та можливість долучитися до створення інноваціних продуктів нового покоління.

Читати далі

КОМАНДА

Intellias project command - geomap_team.jpg